About

169949_10151150287817426_649779764_o24 ocak 1981, İstanbul doğumlu Zeynep Şahin, Boğaziçi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünden 2004 senesinde mezun oldu. Mezun olduğunda biraz kafası karışık olan Zeynep, bir yandan proje bazlı öğretim tasarımcısı olarak çalışırken bir yandan da Axapta eğitimi aldı. Stajını yaparken üniversitede eğitimini aldığı işi yapıp e-öğrenme sektöründe ilerlemek istediğine karar verdi. Stajının bitiminde stajını yaptığı Bilge Adam Kurumsal’ın e-Öğrenme Departmanında çalışmaya başladı. 2.5 seneden fazla bir süre boyunca yaptığı işi pek severek çalışmaya devam etti. Mayıs 2007’de The LifeCo’dan gelen teklif üzerine şirket değişikliği yaptı. 3 sene boyunca The LifeCo Akademi’nin yöneticisi olarak görev yaptı. Haziran 2010 itibariyle ise Türk Telekom ailesine katıldı. Yaklaşık 3 sene boyunca Türk Telekom Akademi, Eğitim Teknolojileri Merkezi’nde, Eğitim Pazarlama ve Portal Yönetimi Ofisi Takım Lideri olarak kariyerine devam etti. Mayıs 2013 tarihinden itibaren NAR Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde Eğitim Teknolojileri Yöneticisi olarak görev yapıyor.

Gezmeyi ve eğlenmeyi çok seven Zeynep, bir İstanbul tutkunu.. Tüm kusurlarına rağmen İstanbul’un dünyanın en güzel şehri olduğunu düşünüyor. Tam bir konser/festival çılgını.. Çok yetenekli olduğu söylenemese de Tango’ya ve LindyHop’a meraklı, aikijutsu heveslisi, Linkin Park hayranı, snowboard öğrenme gayreti içerisinde, Gayrettepe Rotaract üyesi, Galatasaraylı..

Advertisements

One response

9 03 2010
Levent

mehraba! I ran across your page while I was searching for tk.sonishperfestival.

I am very excited I am going to visit my cousin in Istanbul this summer and we are going to the concert!!

I cannot wait to see Metallica again and also to see Alice in Chains again. I have seen Metallica 15 times and I have seen Alice in Chains 4 times. I have seen megadeath before and I would like to see Anthrax and Rammstein also.

I hope you enjoy the show!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: