bodrum bodrum…

24 09 2009

Bünye Bodrum’un sıcağına pek çabuk alışmış, dönüşümle hasta olmam bir oldu.. burnumu çekmekten yoruldum, her arayanın verdiği tepkiye şaşırmaz oldum çünkü sesimi ben bile tanıyamıyorum artık.. ee bu kadar acındırmadan sonra gelelim Bodrum’a..

Perşembeden düştük yola.. Perşembe gecesi ne yazık ki İstanbul’daki hayatımızdan kopmak mümkün olmadı, işler yakamızı bırakmadı.. Cuma günü de bu şekilde başladı hafiften.. ama çok acil olmadıkça online olan herşey hatta telefon bile unutulacak diye kendime sözüm vardı, ee şimdi düşününce tuttum da sayılır… helal kız..

Otelimiz süper, manzara inanılmaz, pek güler yüzlü tatlı insanlar, iskelesi küçük ve samimi, akşam çay ve ev keki ziyafeti muhteşem, özetle keyifli bi yer.. aramızda kalsın genelde misafirler pek kokoş teyzeler amcalar.. müdavimi olduk artık seneye sözleştik yine Beste’deyiz..

Saatlerce süren kahvaltı, bütün gün dinlenmece, kitap okumaca, yüzmece, yemece içmece, enfes balık, yanında rakı, mis gibi huzur.. ee tabiki türkbükü ve bodrum geceleri.. Dünya küçük, herkes bodrumdaymış.. Adamik’i, Bodrum’a gittiğimizde mutlaka uğramamız gereken mekanlar, sandozu da içilmesi gerekenler listemize ekledik bile, bu katkısı için Eren’e teşekkürler..

Bayramda evde olmamak çok bencilce belki ama hüzün yaşamak istemiyor bazen gönül..

Eskiyi, yeniyi, geçmişi, geleceği, şimdiyi, onu, bunu, şunu, herşeyi keyifle konuşabildiğim insan.. canım bernacım.. kafasını belli bir konuda şişirmiş olmama rağmen tatlılıkla dinlediği için ayrıca yerim.. seneye aynı mekanda fakat farklı bir tarzda yeniden görüşelim şekerim…

Advertisements

Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s
%d bloggers like this: